Bobcat представляє електропривід

Ми раді поділится з Вами свіжою інформацією з виставки Баума 2019. Bauma 2019 – це 32-га міжнародна виставка техніки і обладнання для будівельної та гірничодобувної галузі, котра відбулася у місті Мюнхен, Німеччина з 8 по 14 квітня 2019 року. Проводиться лише раз на три роки починаючи з 1954 року і сьогодні вважається найбільш престижною та масштабною подією.

Ця виставка проводилася з  використанням передових технологій розширеної реальності. Оригінальні запасні частини компанії, послуги післяпродажного обслуговування та фінансові рішення також були представлені в різних зонах стенду.

Найважливішим новоприбулим Bobcat на Bauma був новий електричний міні-екскаватор Bobcat E10e. Це перший комерційно доступний повністю електричний міні-екскаватор 1-тонного класу в короткохвостовій конструкції (ZTS). E10e був представлений як у демонстраційній зоні, так і на спеціальному стенді. У загальній кількості Bobcat представив нову продукцію з  шести областей.

Новий E10e, розроблений в інноваційному центрі Bobcat у Добрисі в Чехії у співпраці з фахівцями з електромобілів, базується на дизайні звичайного міні-компактора E10.

Без відпрацьованих газів, тихий і шириною всього 72 см, новий E10e зі своїм профілем ZTS може легко проїхати через двері ліфта, що робить його ідеальним рішенням для внутрішніх робіт, таких як знесення стін чи будівництво підвалу. Крім того, E10e може працювати протягом всього робочого дня (8 годин), підключивши його до додаткового зовнішнього швидкого зарядного пристрою Bobcat під час перерв.

E10e є частиною виставки демонструючи весь діапазон Bobcat міні екскаваторів, включаючи нову серію вперше у Bauma. Нова R-серія складається з п’яти моделей (E26, E27z, E27, E27, E34 та E35z) масою  2-4 тонни і пропонує найкраще поєднання високих сил копання, відмінну стабільність і точну керованість у цій категорії. Крім того, знижена вага машин полегшує транспортування.

На додаток до експонування повного спектру міні-екскаваторів Bobcat, що включає в себе кілька нових моделей, відвідувачам був показаний широкий асортимент продукції Bobcat з новими телескопічними навантажувачами, міні-навантажувачами та навісними пристосуваннями в різних додатках.  До них відносяться обробка матеріалів, земляні роботи, будівництво доріг, озеленення та знесення.